REVO

revo

REVO® Markası 1984’ten beri Çeyrek Dönüşlü Pnömatik Aktuatör üretmektedir. REVO kalite ve AR-GE ‘ye verdiği önemle aktüatör teknolojisinde mükemmelliğin ve üstün performansın standardı olmuş, dünya genelinde üstün teknoloji kullanan endüstriyel proseslerde vazgeçilmez lider otomasyon çözümü haline gelmiştir.

REVO sadece ürün değil aynı zamanda çözüm sunar. Özgün dizaynının getirdiği esneklik ve bütün parçalarının deneme işlemesinden geçmiş olması  beklentilerinizi karşılayan bitmiş ürünler sunmasını sağlar.

REVO aktüatörleri ISO 9001 /EN 29001, ISO5211, CE, VDI/VDE 3848 (NAMUR), DIN 3337 kalite standartlarına uygun olarak üretilmektedir.

REVO Çeyrek Dönüşlü Pnömatik Aktüatörler birçok alanda kendini uzun yıllardan beri ispatlamış aktüatörlerdir. Uygulamada özellikle elektrik santrallerinde, şeker fabrikalarında, petrokimya proseslerinde, atık yok etmede, yiyecek ve içecek üretiminde, çelik imalatında, kağıt üretiminde ve kimyasal  üretimlerde tercih edilen bu aktüatörler  basit tasarımına karşın üstün Alman teknolojisinin getirmiş olduğu yüksek verimliliği ile  göze çarpmaktadır.