WTA Bellows Sealed Vanalar Kategorisi

WTA Bellows Sealed Vanalar

Bellows Sealed Globe Vanalar tam sızdırmaz metal körüklü globe vana olarak da bilinmektedir. Bellows Sealed Globe Vanalar %100 atmosferik sızdırmazlığı sağlayan yeni nesil Globe vanalardır.

Bellows Sealed Globe vanalar özel sızdırmazlık tasarıı ile standart Globe vanalar ile kaçak sorunu yaşanılan her noktada en ideal ve en uzun ömürlü çözümdür.

Bellows Sealed Globe vanalarda standart globe vanalardan farklı olarak Hastelloy C malzemeden özel bir kaynak teknoloji ile üretilmiş olan bir körük bulunmaktadır. Bu körük bellows sealed globe vanalarda tam atmosferik sızdırmazlığın sağlamak amacıyla plug ile gövde üst kapağı arasına kaynatılmış olup akışkan ile milin temas etmesini engellemektedir.

Vananın açma – kapama operasyonu için milin üst kısmında oluşturulan dairesel hareket alt mile ve plug’a lineer hareket olarak aktarılır. Bu sayede Bellows Sealed Globe vanalarda hem açma kapamayı yapan plug hem de vana gövdesindeki sızdırmazlık noktaları korunmakta ve uzun ömürlü & yüksek performanslı bir operasyon sağlanmaktadır.

Bellows Sealed Globe vanalarda kullanılan bu özel tasarım ile metal körüğün mekanik ömrü boyunca salmastra sızdırmazlığı takibe ve bakıma gerek kalmaksızın güvenle sağlanmaktadır.

%100 sızdırmaz, bakımsız, uzun ömürlü ve güvenli bir vana olan Bellows Sealed Globe vanalar özellikle Klor Gazı, Hidrojen, Siyanür gibi yanıcı, patlayıcı ve tehlikeli akışkanlarda kullanılmaktadır.

WTA Bellow Sealed Globe Vana Çeşitlerimiz